bg_image
فارکوهلدینگ

شرکت فراز اندیشان راستین (فارکو) ، متخصص کفپوش اپوکسی با ارائه مواد اولیه اپوکسی مانند رزین و هاردنر متشکل از مدیرانی شایسته و کادری مجرب و تدوین چشم اندازی جامع و بلند مدت؛ برای دستیابی به اندیشه هایی هم راستا با برنامه های اقتصادی کشور در جهت پیشبرد خودکفایی، خود را مکلف می داند با تلاش ، تعهد و عزم ملی متخصصین و کارشناسان داخلی در واحدهای تحقیقات خود نیازهای صنعت کشور را شناسایی و با نگاهی به تجربه های دیرین و ارائه اندیشه های جدید و کارا، طلایه دار حرکتی نوین مرتبط با حوزه فعالیت خود باشد.
در این راستا با انتخاب و گزینش طرح های مدرن ، نوآور در بخش مدیریت پروژه ها، طراحی و اجرا، حضوری پر رنگ در میهن اسلامی داشته و افزایش قدرت رقابتی با بازارهای خارجی را ایجاد کرده و همت خود را درجهت تامین نیروهای متخصص و متعهد برای بهره برداری از توانمندیهای ایرانی در عرصه های مختلف تولید، توزیع ، اجرا و ارتقاء مداوم کیفیت خدمات و جلب رضایت مشتریان ، قرار داده است . لذا این شرکت امید دارد تا با تلاش مضاعف خود گامی موثر درجهت سهیم شدن در استقلال و پیشرفت ایران اسلامی بردارد.

تصویر
تصویر
قدرتمند ترین مجری کفپوش اپوکسی و پلی یورتان

تصویر

آینده فارکو

درحوزه بازرگانی خارجی با برخورداری از نمایندگی های معتبر و خارجی، آماده تأمین و عرضه مواد اولیه، مواد شیمیایی، ماشین آلات، قطعات یدکی و یا تجهیزات درخواستی شرکتهای بزرگ نفت، گاز، صنایع پتروشیمی، پالایشگاه ها، معادن، صنایع خودرویی، کارخانجات، صنایع کشاورزی، دارویی، غذایی وسایر صنایع می باشد و در زمینه صادرات ، مبتنی بر توسعه تولید داخلی و صادرات کالاهای ایرانی اعم از مواد پتروشیمی، معدنی و کشاورزی به کشورهای منطقه و جهان به صورت برنامه ریزی شده سیاست های صادراتی خود را دنبال می کند.

تصویر

فعالیت شرکت فارکو

شرکت فراز اندیشان راستین (فارکو) در زمینه تولید، اجرا ، فنی و مهندسی و بازرگانی در راستای اهداف دولتمردان کشور عزیزمان فعالیت دارد. اهم این فعالیتها در زمینه فنی و مهندسی و اجرا در زمینه های تأمین و ارائه محصولات پلیمری و شیمیایی در راستای نیازهای صنایع و پروژه های صنعتی داخل کشور در بخشهای مختلف صنایع نفت،گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب، بهداشتی، دارویی، معدن و فولاد، دریایی و ساختمانی (در زمینه های کف پوش، عایق های حرارتی، رنگ و رزین و ...) می باشد.