رنگهای اکریلیک

رنگ نمای خارج

رنگ نمای خارج با خواص برتر جایگزین مناسب سایر پوشش های نما می باشد. این پوشش با خاصیت آب گریزی و غبارگریزی در انواع شرایط جوی مختلف ، موجب زیبایی و دوام سطوح می گردد و سطوح را از تخریب در برابر عوامل جوی و شیمیایی محافظت می نماید. برخورداری از خاصیت عدم چرک پذیری و غبار گریزی و امکان تنفس سطوح از بروز مشکلات سایر پوشش ها از جمله گچی شدن و پوسته پوسته شدن و عدم چــ سبندگی مناسب به سطوح ، جلوگیری نموده و چشم انداز زیبایی از نمای همیشه تمیز

را به وجود می آورد.

رنگ نمای داخل

رنگ نمای داخل بر پایه پلیمرهای اکریلیکی بوده که با چسبندگی عالی به انواع سطوح ساختمانی جهت رنگ آمیزی سریع و زیبا سازی نمای داخل و خارج ساختمان و محافظت سطوح در مقابل عوامل جوی و اشعه UV، پیشنهاد می گردد. رنگ نمای داخل یک جزئی و برپایه آب بوده که با سهولت در کاربرد و کاهش هزینه اجرا دوام طولانی ، جایگزین مناسب برای پوششهای دیگر مانند رنگهای پلاستیک ، روغنی ، کنیتکس و کاغذ دیواری و … می باشد .

رنگ ضد خورنده

رنگ ضد خورنده پایه آبی پوشش تک جزئی است که به دلیل مقاومت به شرایط جوی و اشعه UV و قابلیت اجرا و کاربرد در محیطهای مرطوب برتری نسبت به سایر محصولات ضد خورنده حلالی و دو جزئی دارد این رنگ بدلیل مقاومت عالی به محیطهای گرم و مرطوب و گازهای صنعتی از خوردگی و زنگ زدگی سطوح فلزی جلوگیری می نماید.

 

رنگ‌ها جز مصالحی از ساختمان هستند که جلوه خاصی به فضای ساختمان می‌بخشند و تاثیر مستقیمی بر روی دکوراسیون داخلی منزل دارند. استفاده از رنگ‌های مختلف در محیط خانه می‌تواند احساسات فرد را برانگیخته کند و یک محیط گرم و صمیمی برای اعضای خانواده ایجاد کند از این رو بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از بهترین انواع رنگ برای رنگ‌آمیزی دیوارهای داخلی منزل خود استفاده کنند. رنگ‌ها انواع مختلفی دارد که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارد. در این مقاله با استادکار همراه شوید تا شما را با راهنمای معرفی انواع رنگ ساختمان و کاربرد آنها در نقاشی ساختمان آشنا کنیم.

تفاوت رنگ اپوکسی با رنگ ساختمانی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط