فروش و مشاوره : 88016860-021

کفپوش اپوکسی بیمارستان و اتاق عمل

Rate this post

محل های تمیز و بدون باکتری مانند کفپوش های اپوکسی اتاق عمل بیمارستان و مکان های بهداشتی نیاز شدید به کفپوش اپوکسی بیمارستان دارند کفپوش اپوکسی همانطور که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار میگیرد در بخش بیمارستان اتاق عمل نیز کاربردهای گسترده ای دارد.

کفپوش اپوکسی بیمارستان همانند سایر کفپوش های اپوکسی کف و هاردنر مربوطه از سری محصولاتی است که بر پایه رزین اپوکسی بیسفنول و هاردنر پلی آمینی تغییر شکل یافته تولید و ارائه می گردد.

نکات و جزئیات کفپوش اپوکسی بیمارستان

پس ما به این نتیجه رسیدیم که اولین مکانی که با شنیدن کلمه ی بهداشتی به ذهن خطور می کند بیمارستان و دیگر مراکز خدمات پزشکی است.

خطر سرایت بیماری در بیمارستان هایی که نظافت کف در آن ها به خوبی انجام نشود دو برابر است.

در نوع کفپوش اپوکسی بیمارستان باکتری ها در سطوح غیر متخلخل نفوذ نمی کنند و مواد شوینده ی پایه الکلی بر روی این سطوح کفپوش بیمارستانی در برابر گرد و غبار بهتر عمل می کنند.

از سوی دیگر تجمع افراد در سالن ها و راهرو های بیمارستان ها بسیار بالاست، بنابراین کفپوش بیمارستانی انتخابی برای این مکان ها باید دارای مقاومت به سایش بسیار بالا باشد.

علاوه بر این کفپوش بیمارستانی نباید لغزنده باشد تا از صدمات ناشی از سر خوردن بیماران و پرسنل بر روی کفپوش بیمارستان جلوگیری شود.

مهم ترین ویژگی کفپوش های رزینی بیمارستانی و  بهداشتی فارکو ، آنتی باکتریال بودن آن است.

مواد خاصی برای کف پوش های بیمارستانی و آزمایشگاهی در مواد تشکیل دهنده اولیه اضافه میشود که باعث انتی باکتریال شدن کفپوش اپوکسی میشود.

 

کفپوش انتی باکریال بیمارستانی

 

باکتری ها معمولاً بر سطح کفپوش بیمارستانی قرار می گیرند و با توجه به حضور آلودگی های بیماری زا در بیمارستان ها خطرات ناشی از حضور باکتری ها بر سطح در این مکان ها از دیگر مکان ها بالاتر است.

مزایای اصلی کفپوش بیمارستان

– دارای سطوحی بی‌درز و به‌صورت یکپارچه است
– مطلقاً جذب مایعات ازجمله آب ندارد و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به خود جلوگیری می‌کنند.
– سبک و کم‌حجم بوده و از ایجاد هرگونه گردوغبار نیز جلوگیری می‌نماید.
– به سهولت شستشو ، تمیز و ضدعفونی می‌گردد
– در صورت بهر برداری مناسب حداقل ۲۰ سال عمر مفید دارد.
– امکان تولید در طیف وسیعی از رنگ‌ها را دارا است
– دارای مقاومت سایشی بسیار بالایی بوده و کاملاً مقاوم به خش است.

 

نمونه کار کفپوش اپوکسی آزمایشگاهی
کفپوشی انتی باکتریال باعث افزایش ایمنی آزمایشگاه ها میشود.